Kjartan Slettemark fotocollage

609923

KJARTAN SLETTEMARK (1932-2008): Fotocollage, 16/100, signerad och daterad Kjartan -79, ca 47x46,5 cm; oramad

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

4601474
4601473
4601472
4599884

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.