Lampbord 2 stycken Louis XV-stil 1900-tal

609912

LAMPBORD, 2 stycken, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, bl a mahognyfanér och intarsia, höjder ca 63, 56x38 cm

Märken, slitage

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
4617847
4616967
4617810
950
4616967
700
4617760
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.