Vitrinskåp Louis XV-stil 1900-talets mitt

609907

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, brickmärkt, Stiletto, Möbelaktiebolaget Gustaf Lundgren Malmö, fanerad i mahogny, dekorativa beslag i mässing, 3 flyttbara hyllplan, invändigt klädd med textil material, höjd ca 143, 73x36 cm

Repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (20 bud)
4617993
4616468
1 400
4605626
1 300
4616467
4605626

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.