MATS HÅDELL (född 1958): Blidösund, signerad och d

609898

MATS HÅDELL (född 1958): Blidösund, signerad och daterad Mats Hådell 2017, olja på duk, ca 60x91 cm

Rum 22

Budhistorik (18 bud)
4636526
5 800
4636539
5 600
4636526
5 400
4636537
5 400
4636526
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.