Lena Cronsqvist färglitografi

609891

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), signerad Lena Cronqvist numrerad LC 24/40, färglitografi, ca 71x51 cm

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lena Cronsqvist färglitografi

Budhistorik (11 bud)
4619604
4619592
750
4619572
700
4619562
650
4619526
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.