Friedl Holzer-Kjellberg fat Arabia

609870

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, fat, Arabia, Finland stengods, glasyr i bl a, rött, signerat ARABIA F.H.Kj, diameter ca 26,5 cm

Krackeleringar, repor

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4620057
550
4614912
500
4614912

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.