Omega Seamaster herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
609836
 
Beskrivning

OMEGA, armbandsur, Seamaster, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, länk i stål (ej original), diameter 34 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas
Baltzarsgatan 6, Malmö
 
 
 
Omega Seamaster herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
 
 
Budhistorik (4 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
4600138
2019-01-28 18:08:08
2 600
4598903
2019-01-27 22:05:20
2 200
4592505
2019-01-25 17:56:15
1 500
4592481
2019-01-25 17:45:06
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-02-01 kl 20:12
Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
4 000
 
Transport
Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK