Berndt Wenneström

609794

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Figurkomposition, signerade, numrerade 227/250, seriegrafier, bladmått ca 59x72 cm

Rum 9, Vagga 1

Berndt Wenneström
Budhistorik (1 bud)

4674745
2019-02-24 21:01:45

2019-02-28 kl 21:38
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.