Erik Olsson pastell

609776

ERIK OLSSON (1901-1986): "Kväll Herat Afghanistan", akvarell, signerad och daterad Erik Olsson Sanda 64, bildyta ca 20,5x33 cm

Fack 23

Erik Olsson pastell

Budhistorik (2 bud)

4606761
4595044

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.