Berndt Wennström

609772

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "De skoningslösa", signerad B Wennstöm, färglitografi, EA , ca 29x21 cm

Med dedikation

Fack 28

Berndt Wennström

Budhistorik (8 bud)
4613829
650
4613828
600
4613827
550
4613826
500
4613825
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.