Oidentifierad konstnär blomsterstilleben

609765

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, signerad Tage Weest, olja på duk, ca 70x60 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2019-02-05 kl 18:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.