Arthur Foord Hughes akvarell

609761

ARTHUR FOORD HUGHES (England, 1856-1934): "The Lost Sheep", signerad A Foord Hughes, akvarell, ca 23x35 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Arthur Foord Hughes akvarell

Budhistorik

2019-02-05 kl 16:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.