Einar Michelsen, oljemålning

609751

EINAR MICHELSEN (1890-?): Efter stormen, signerad, olja på duk, 85x115 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Einar Michelsen, oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4611056
100
4599215
40
4599214
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR:
200