Gustav Rudberg litografi

609709

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustvy, signerad Gustav Rudberg, numrerad 262/310, färglitografi, 50x56 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 26

Gustav Rudberg litografi
Budhistorik (1 bud)

4616065
2019-02-04 12:52:00

2019-02-04 kl 13:05
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.