Erland Cullberg litografi

609708

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Tarantella", färglitografi, signerad samt numrerad 29/110, bladstorlek 66x50 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 25

Erland Cullberg litografi
Budhistorik (7 bud)
4616463
600
4616453
550
4616383
500
4612860
450
4610319

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.