John Lewis Brown oljemålning

609688

JOHN LEWIS BROWN (Frankrike, 1829-1890): På väg till marknaden, signerad och daterad John Lewis Brown 1860, olja på duk fäst på pannå, 61x50 cm

John Lewis Brown oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4609012
4609017
2 800
4609012
2 600
4609014
2 400
4609012

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.