Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal

609679

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), manporträtt, olja på duk, 45x38 cm

Krackeleringar samt färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (1 bud)

4595981
2019-01-27 04:16:36

2019-02-03 kl 21:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.