John Ahlgren oljemålning

609677

JOHN AHLGREN (född 1934): Porträtt, signerad samt daterad -61, olja på pannå, 20x23 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

John Ahlgren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4614673
850
4614669
4614668
750
4614664
700
4614653
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.