Anette Abrahamsson Tema Abstrakt & konkret

609637

ANETTE ABRAHAMSSON (född 1954): Komposition, a tergo signerad och daterad Anette Abrahamsson Los Angeles 1984, olja på duk, ca 152x152 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Budhistorik (41 bud)
4685871
11 000
4685759
10 500
4685749
10 000
4685757
10 000
4685749
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.