Maj Arnell oljemålning

609488

MAJ ARNELL (1919-2005): "Vallmor i blått i krus", monogramsignerad MA, daterad a tergo 1945, olja på duk, ca 66 x 51 cm

Maj Arnell oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4613293
4613292
1 400
4613290
1 300
4613289
4613288

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.