Marc Chagall etsning

609486

MARC CHAGALL (1887-1985): komposition, etsning, signerad i plåten Chagall, ca 29x24 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Marc Chagall etsning
Budhistorik (18 bud)
4611420
1 900
4611395
1 800
4611335
1 700
4611393
1 700
4611335
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.