Tjäder

609475

HASSAN BJÖRNSTRÖM, tjäder, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tjäder

Budhistorik (4 bud)

4609922
450
4609878
4608593
4599517

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.