Havsmotiv med båtar

609473

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Havsmotiv med båtar, otydligt signerad, olja på duk, ca 25x44 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Havsmotiv med båtar

Budhistorik (3 bud)

4612284
4606948
4595680

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.