Sam Middleton Tema Abstrakt & konkret

609322

SAM MIDDLETON (USA, 1927-2015): Komposition, signerad och daterad Middleton '60, mixed media/collage på kartong, ca 26,5x33 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Budhistorik (8 bud)
4687674
8 000
4687671
7 000
4687665
6 000
4687541
3 800
4685861
3 600

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.