Ed Moses akvarell Tema Abstrakt & konkret

609297

ED MOSES (USA, 1926-2018): Komposition, signerad E Moses, akvarell, ca 19x13,5 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (5 bud)
4686093
8 000
4685311
4678333
1 300
4663408
4662999

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.