Pottskåp England

609270

POTTSKÅP, 1800-tal, England, mahogny, höjd ca 77 cm, 53x46 cm

slitage, utdrag fastskruvat

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pottskåp England

Budhistorik (3 bud)

4609217
4599391
4594729

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.