Zdzislaw Przebindowski oljemålning

609222

ZDZISlAW PRZEBINDOWSKI (1902-1986, Polen): "Hagia Sophia", olja på pannå, signerad Z. Przebindowski, mått ca 49,5x68 cm

Pannå med fuktskador/böjd

Tavelvagn 2

Budhistorik (4 bud)

4611199
3 200
4611186
2 600
4604108
2 400
4597135

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.