Roberto Matta färgetsning

609190

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 49/100, färgetsning, motivmått ca 41x55 cm

gulnat blad, ej examinerad ur ram

Makadamgatan 11, Helsingborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (18 bud)
4612696
2 800
4612692
2 600
4612695
2 600
4612692
2 400
4612689

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.