Roberto Matta färgetsning

609189

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 53/100, färgetsning, motivmått ca 49,5x37,5 cm

ej examinerad ur ram

Makadamgatan 11, Helsingborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (20 bud)
4612386
3 200
4612373
4612382
4612373
2 800
4612369
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.