Inge Törner oljemålning

609136

INGE TÖRNER (1908-1995): Svanar, signerad, daterad 1956, olja på duk, ca 79x148 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Inge Törner oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4614082
1 600
4607164
4599530
1 400
4599529
1 300
4599528

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.