Nils Rundgren Björnjägarn 3 blandtekniker

609029

NILS RUNDGREN "Björnjägarn" (1890-1971), Utan titel, blandtekniker 3 st, ej signerade, ca 33x42, 26x63, 29x61

Smärre veck och slitage

Budhistorik (2 bud)

4668899
500
4660441

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.