Fåtöljer ett par 1910-tal

609019

FÅTÖLJER, 1 par, 1910-tal, stomme av björk, kvadratisk form, klädda i ljus textil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, tyget med smärre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtöljer ett par 1910-tal

Budhistorik (26 bud)
4682934
7 400
4682948
7 200
4682934
7 000
4682945
6 800
4682934
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.