Tulwarer

608999

TULWARER, 2 st., indiska, börja klingor med stämplar, med läderbalja reps balja klädd med sammet. längd ca 80 vardera

Slitage, baljor med skador

Vapen/Medaljer

Tulwarer

Budhistorik (12 bud)
4608414
2 600
4604181
2 400
4601991
4601342
4601342
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.