Landskap

608491

E STEWART WOOD, 1800-tal, landskap, signerad, olja på duk, ca 49x59 cm

mindre slitage, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Landskap

Budhistorik (5 bud)
4617011
500
4617010
450
4615909
4615908
4599087

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.