Fåtölj

608402

FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, svart skinn, sitthöjd ca 42 cm

skinnet något krackelerat, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fåtölj

Budhistorik (25 bud)
4612586
3 400
4611777
3 200
4611777
4611634
2 800
4609418
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.