Skrivbordslampor, 6 stycken "Tolomeo Video"

608286

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, 6 skrivbordslampor "Tolomeo Video" för Artemide, Italien, formgivningsår 1987, aluminium, samtliga etikettmärkta, reglerbar höjd

Skador: Ej funktionstestade, bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, lösa elkåpor förekommer

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 7

Skrivbordslampor, 6 stycken

Budhistorik (11 bud)
4615678
2 400
4615320
4615320
1 800
4605929
1 700
4605929

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.