Bordslampor 1 par

608116

BORDSLAMPOR, 1 par, 2000-tal, Aneta Belysning AB, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 55, diameter 35 cm

Bruksslitage, fläckar på skärmar, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 6

Bordslampor 1 par

Budhistorik (5 bud)
4610144
500
4610016
450
4609563
4609473
4606986

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.