Cort Jacobsen Oljemålning

607888

CORT JACOBSEN (1911-1967), "Gården braender", signerad Cort Jacobsen, daterad 54, olja på duk, bildmått ca 31x41 cm

Krackeleringar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Cort Jacobsen Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4606109
450
4600436

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.