Salongsgrupp i gustaviansk stil

607796

SALONGSGRUPP, gustaviansk stil, karmstolar, 1 par, bord med kakelklädd skiva, 1900-tal, stolarnas höjd 94 cm, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 68 cm, ca 80x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
4612719
4612781
1 400
4612719
1 300
4612668
4594743

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.