Fåtölj Wingback Chair

607795

WINGBACK CHAIR, fåtölj, England, 1900-talets andra hälft, klädd i grönt läder, höjd ca 115 cm, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, klädsel med skador

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj Wingback Chair

Budhistorik (8 bud)
4599640
900
4611854
850
4599640
4611853
750
4599640
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.