Spegel

607745

SPEGEL nyrokoko, 1800-talets slut, med förgylld pastellagedekor, höjd ca 85 cm, bredd ca 70 cm, etikettmärkt Joh. Gustafsson, Stockholm

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel

Budhistorik (9 bud)
4612576
650
4612490
600
4612574
600
4612490
550
4611440
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.