Omega Geneve armbandsur 18 k guld 1970-tal

607729

OMEGA, Geneve, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, datum, refnr. 136.070, verknr. 321 825 89, cal 613, armband 18 k guld ej original, diameter 35 mm, vikt 59,5 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Gott bruksskick

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (15 bud)
4641005
11 000
4629898
10 500
4627830
10 000
4629894
10 000
4627830
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.