Skrivschatull

607727

SKRIVSCHATULL, 18/1900-tal, England, fanérat i mahogny, beslag och dekor i mässing, läderklädd skiva, höjd ca 67 cm, 42x26 cm

slitage, nyckel saknas, skador

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivschatull

Budhistorik (2 bud)

4611694
4605731

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.