Golvur England

607722

GOLVUR, England, 1800-tal, fodralet fanérat i mahogny, bemålad urtavla med otydliga märkningar, höjd ca 205 cm, slitage

lod, nyckel samt pendel saknas, renoverat och kompletterat

Klockor/Ur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvur England

Budhistorik

2019-02-02 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.