Reima Nurmikko

606186

REIMA NURMIKKO (född 1951): Vid Större hackspettens bo, signerad samt daterad -78, olja på duk, 38x26 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Reima Nurmikko

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4614572
55
4611903
50
4611901
30

Slutpris EUR:
55
574 SEK, 65 USD
Utropspris EUR:
200