Damfickur 18 k guld

605995

DAMFICKUR, 18 k guld, innerboett av mässing, 1800-talets slut, diameter 49 mm, graverad dekor på baksidan, nyckel finns

Åldersrelaterat bruksslitage, skadad urtavla. Ej funktionstestad.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Södra kajen 14, Helsingfors

Damfickur 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4626188
40
4609374
35
4608937
30

Slutpris EUR:
40
415 SEK, 45 USD
Utropspris EUR:
200