Autografer tennis Björn Borg mfl

605798

AUTOGRAFER, TEMA TENNIS, 15 st: Björn Borg signerad Wimbledon-mapp, Serena Williams, Martina Navratilova 2 st, Roger Federer, Novak Djokovic, Jimmy Connors, Jaroslav Drobny, Stefan Edberg, 3 st, Mats Wilander, 3 st bla på en poster (ca 50x40 cm), Lennart Bergelin;
PROVENIENS:
Har varit på tiotalet OS och ett flertal VM och EM i olika sporter.

Sportmemorabilia, Diverse, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (9 bud)
4615741
1 700
4615589
1 600
4615738
1 600
4615589
4615573
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.