Milan GRE-NO-LI autografer

605793

AC MILAN, GRE-NO-LI, 1950-51, 11 st spelarautografer på vykort, bla Gunnar Gren, Gunnar Nordahl och Nils Liedholm ca 14,5x10,5 cm;

PROVENIENS:
Nuvarande ägare erhöll det signerade lagfotot av Gunnar Nordahl som då ingick i den berömda trion Gre-No-Li.

Har varit på tiotalet OS och ett flertal VM och EM i olika sporter.

Sportmemorabilia, Diverse, Böcker/Kartor, Böcker/Kartor

Milan GRE-NO-LI autografer
Budhistorik (18 bud)
4615834
3 200
4615831
4615832
4615831
2 400
4615826

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.