Hillersberg & Frostenson

605670

LARS HILLERSBERG & KARIN FROSTENSON, efter
They never come back, färgoffset, 1970-tal, efter förlaga 1968, förlagan i Moderna Museet, Stockholm, ca 85 x 60 cm

Grafik&Skulptur

hanteringsveck, nötta hörn, slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Hillersberg & Frostenson

Budhistorik (3 bud)

4683060
4682247
1 400
4668428
950

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.