Kjartan Slettemark Nixon Visions affisch

605665

KJARTAN SLETTEMARK (Norge/Sverige, 1932-2008): "Nixon Visions", utförd 1971, signerad Kjartan, numrerad 26/100, affisch, ca 48x66 cm; oramad

Grafik&Skulptur

Hanteringsveck, mindre slitage

Budhistorik (3 bud)

4668466
4 200
4666444
4663496

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.